353. CUKIERNICA, Francja, 2 poł. XIX w.

3,000.00

Srebro, próba 1, wewnątrz złocona, waga 503 g, wys. 18,5 cm
Puncowanie: głowa Minerwy; CPL
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3600 – 4000