336. CUKIERNICA, Niemcy, Brema-Hemelingen, Wilkens, po 1890

1,250.00

Srebro, próba 830, wewnątrz złocona, waga 288 g, 10,5 x 13,5 x 11,5 cm
Puncowanie: prasa, półksiężyc, korona, 830 S / 7498
Cena wywoławcza 1250
Estymacja 1800 – 2000