325. BERTEL THORVALDSEN, ok. 1900

200.00

Autor: C. Christiensen

Relief, gips, oprawa mosiężna, śr. 8 cm
Sygnowany: napisy: Albertus Thorvaldsen; C. Christensen F.

Cena wywoławcza 200

Estymacja 500 – 600