083. Robert MARC

7,500.00

KOMPOZYCJA KUBISTYCZNA

Olej, tektura; 33 x 46,5 cm

Sygnowany śr. d.: Robert / Marc

Robert MARC

1943 – 1993

Francuski postkubista. Studiował w Paryżu w latach 60. Po ukończeniu studiów wrócił do rodzinnej Burgundii. Został odkryty na początku lat 80. przez nowojorskiego marszanda Barry’ego Friedmana. Jego pierwsza indywidualna wystawa odbyła się w 1988 roku w Tuluzie iw tym samym roku w Nowym Jorku. Alon Zakaim Fine Art zorganizował wystawę prac Marca w 2011 roku.

Cena wywoławcza 7500

Estymacja 10000 – 12000