081. Maja BEREZOWSKA

1,400.00

ZRYWANIE GRUSZKI, 1973

Tusz, piórko, akwarela, papier; 35,5 x 25 cm
Sygnowany l.d.; majaberezowska / 73
Cena wywoławcza 700
Estymacja 900 – 1000