069. Władysław CHMIELIŃSKI

2,000.00

DOROŻKI NA PLACU ZAMKOWYM

Akwarela, papier; 17,5 x 25 cm
Sygnowany p.d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2800 – 3000