066. Malarz warszawski

800.00

TRYPTYK STAROMIEJSKI, poł. XX w.

Olej, tektura; 32 x 25, 40 x 46,5 ; 32 x 25 cm
Sygnowany na środkowej kwaterze: W. (…)wski
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200