063. E. ZAJĄCZKOWSKI

400.00

WIDOK OD NOWOMIEJSKIEJ NA RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE, przed 1950

Akwarela, papier; 24 x 35 cm
Sygnowany p.d.; E. Zajączkowski
Na odwrocie dedykacja z 1950 r.
Cena wywoławcza 400
Estymacja 600 – 800