036. Aleksander MAKOWSKI

1,700.00

DWÓCH STRZELCÓW KONNYCH JADĄCYCH ZIMĄ PRZEZ WIEŚ, ok. 1930

Olej, tektura, 35 x 50 cm
Sygnowany l.d.: A. Makowski
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000