030. Wacław TRACEWSKI

1,200.00

DWÓCH KONNYCH MYŚLIWYCH Z PSAMI

Akwarela, biele gwaszem, papier; 44 x 58 cm
Sygnowany p.d.: W. Tracewski
Oprawiony

Wacław TRACEWSKI
1865 – 1904
Malarz warszawski, ilustrator czasopisma „Kolce”.
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1400 – 1500