028. Malarz polski

750.00

STRZELEC KONNY IDĄCY ZIMĄ PRZEZ WIEŚ, poł. XX w.

Olej, płótno; 74 x 100 cm
Cena wywoławcza 600
Estymacja 1000 – 1200