006. Max MÄRTENS

3,500.00

WIDOK NA ALSPITZE Z GAIFGRAT

Olej, płótno; 60 x 80 cm

Sygnowany p.d.: M. Märtens / München

Na odwrocie Alpspitze v. Gaifgrat, drukowana wypełniona piórem nalepka autorska z opisem pracy

Max MÄRTENS

1887 – 1970

Pejzażysta niemiecki; studiował w szkole artystycznej przy Kunstgewerbemuseum w Berlinie. Mieszkał w Gstadt nad Chiemsee. Malował krajobrazy Bawarii i widoki alpejskie.

Cena wywoławcza 3500

Estymacja 4500 – 5000