234. SAMOWAR, Rosja, Tuła, Bataszew, pocz. XX w.

450.00

Mosiądz niklowany, drewno, wys. 29 cm
Puncowanie: Товарищество Паровой Самоварной Фабрики Наследников C. Баташева В Туле
Cena wywoławcza 200
Estymacja 250 – 300

Numer pozycji

234