110. Brunon NASTAŁY

750.00

KWIATY W WAZONIE

Olej, płótno; 25,5 x 19 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: Brunon 1931

Absolwent Liceum Technik Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Studiował na Wydziale Rzeźby ASP w Warszawie w pracowniach L. Nitschowej i M. Wnuka. Uprawiał malarstwo, rysunek, rzeźbę, zajmował się konserwacją dzieł sztuk. Wieloletni pedagog i konsultant artystyczny na Ogólnopolskich Warsztatach Plastycznych. Brał udział w wystawach zbiorowych i warsztatach, a także wystawiał indywidualnie. Brał udział w wystawie Artbarbakan 1999.
Cena wywoławcza 400
Estymacja 700 – 1000

Numer pozycji

110