12. Władysław CHMIELIŃSKI

5,000.00

WNĘTRZE PAŁACU W WILANOWIE

Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; gwasz, 48 x 34 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: Wilanów / Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2600 – 3000

Numer pozycji

12