501. MADONNA Z DZIECIĄTKIEM, Francja lub Włochy, XVIII w.

2,500.00

Drewno orzechowe, resztki polichromii, wys. cłk. 50,5 cm
Stan: podstawa późniejsza, ubytki palców, spękania, otworki po owadach
Cena wywoławcza 2500
Estymacja 3000 – 4000

Aukcja 223, 17.06.2023