496. SALOMEA Z JELEŃSKICH IWANOWSKA, ok. 1760

4,000.00

Malarz polski

Olej, płótno dublowane; 74,5 x 56 cm
Na odwrocie napis: Salomea z Jeleńskich Iwanowska

Cena wywoławcza 4000

Estymacja 5000 – 6000

Iwanowska Salomea ur. ok. 1740, córka Rafała Jeleńskiego (1701-1780) kasztelana nowogrodzkiego, żona Józefa Iwanowskiego, starosty mińskiego.