129. Zdzisław LACHUR

12,000.00

39 RYSUNKÓW, 1954-64

W większości akty kobiece, tusz, formaty: 70 x 50 cm(2 szt), ok. 42 x 30 cm (14 szt), ok. 34 x 24 cm (20 szt;) różne techniki (większość tusz)
Większość datowanych, sygnowanych, na dwóch dedykacja filozofowi Wincentemu Zacharskiemu, na części opisy
Cena wywoławcza 12000
Estymacja 18000 – 20000

Aukcja 223, 17.06.2023