106. Salvador DALI

1,600.00

REMBRANDT, 1968

Akwaforta, papier; 17 x 12,5 cm (odcisk płyty); 36 x 27,5 cm 9arkusz)
Sygnowany z płyty p.d.; Dali; lustrzanie: Pour 1968 G. C.; ołówkiem pod ryciną: Se 104/ 250 dali
Oprawiony
Cena wywoławcza 1600
Estymacja 2000 – 2200

Aukcja 223, 17.06.2023