Zofia STRYJEŃSKA

1,440.00

CHŁOPI Z KUJAWSKIEGO

Litografia kolorowana gwaszem, papier; 50 x 39 cm

Sygnowana z kamienia śr. d. Z. Stryjeńska

Tbl. 30 z z teki: Polish Peasants Costumes, Szwedzicki, Nicea, 1939

Oprawiona