Zenobiusz Poduszko

1,630.00

PEJZAŻ WIEJSKI, 1959

Olej, tektura; 34 x 24 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Z. Poduszko | 59-
Na odwrocie częściowo oderwana kartka z napisem: Dział IX / d | Obraz olejny “Pejzaż” | Zenobiusz Poduszko | pieczątka ZPAP okręgu łódzkiego | 1200