400.00 zł
Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wys. 17,5 cm
Sygnowane kobaltem podszkliwnie: krzyż z literami ENS
Stan: ubytki koronki
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600
Aukcja 222, 13.05.2023