337. DUET, Turyngia, Volkstedt, Anton Müller , po 1907

1,200.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 13,5 cm

Sygnowane kobaltem podszkliwnie; korona / M V

Stan: smyczek klejony, ubytki koronki

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 222, 13.05.2023