313. TACA Z LIŚĆMI KLONU, Polska, Warszawa, Fraget, k. XIX w.

750.00

Plater na mosiądzu; 56 x 31,5 cm

Puncowanie: skrzyżowane młotki, Fraget N Plaque; 4390; młotek

Cena wywoławcza 600

Estymacja 800 – 1000

Aukcja 222, 13.05.2023