400.00 zł
Srebro, próba 800, wewnątrz złocona, waga 150 g, 11,3 x 8,1 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600
Aukcja 222, 13.05.2023
Archiwum