279. PAPIEROŚNICA, Niemcy, po 1888

400.00

Srebro, próba 800, wewnątrz złocona, waga 150 g, 11,3 x 8,1 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800

Cena wywoławcza 400

Estymacja 500 – 600

Aukcja 222, 13.05.2023