271. TABAKIERKA, Bliski Wschód, poł. XX w.

1,200.00

Srebro, niello, waga 111 g, 5 x 7,5 x 7,5 cm

Punce nieczytelne

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 1500 – 1800

Aukcja 222, 13.05.2023