SOSJERKA, Miśnia, 2 poł. XIX w.

1,200.00

Porcelana, kobalt podszkliwnie; dł. 27 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z dwoma szlifami; 3; wyciskiem: A2; 108