ODZNAKI PSZ

7,200.00

2. Warszawska Dywizja Pancerna

Biały metal; 47 x 45 mm, słupek, nakrętka sygnowana F.M. Lorioli Milano – Roma

Samodzielna Brygada Strzelców Karpackich

Srebro, próba 800, słupek, nakrętka; 46 x 48 mm, waga bez nakrętki 26,88 g

Puncowanie: Ag800

5. Kresowa Dywizja Piechoty

Srebro, próba 800, emalia, 40 x 40 mm, słupek, nakrętka sygnowana F.M. Lorioli Milano Roma, waga bez nakrętki 16,92 g

Puncowanie: 800

3 Dywizja Strzelców Karpackich

Srebro, próba 800, 43 x 39 mm, słupek, nakrętka sygnowana: F.M. Lorioli Milano Roma, waga bez nakrętki 19,11 g

na rewersie napis: Wiara – Wytrwałość – Zwycięstwo; wybite: 800

Dywizja Strzelców Pieszych

Tombak srebrzony, emalia, złocenie, 57 x 19 mm, słupek, nakrętka sygnowana HugueninDepose

Na rewersie wybite: Huguenin Locle

2 Korpus Polski

Tombak srebrzony; 36 x 19 mm, słupek, nakrętka sygnowana: F.M. Lorioli Milano Roma

Na rewersie wybite: 062135