PAPIEROŚNICA Z WIDOKIEM RYNKU STAREGO MIASTA, Polska, Warszawa, przed 1959

600.00

Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 117 g, 10,7 x 7,5 cm

Puncowanie: 3, głowa w chuście, W; M 1

Wyryte: Drogiemu panu Arturowi Auterhoffowi na pamiątkę długoletniej współpracy w C.Z.P. Art. El. Koleżanki i Koledzy W-wa 7.III 59 r