148. JÓZEF PIŁSUDSKI, 1931

500.00

Naczelnik państwa i naczelny wódz, pierwszy marszałek Polski

Lit. Art. W. Główczewski, Warszawa

Litografia offsetowa, papier; 32 x 25 cm

Oprawiona

Cena wywoławcza 500

Estymacja 600 – 700

  • Aukcja 222, 13.05.2023