131. SYGNET Z ORŁEM, Polska, Kraków, po 1921

550.00

Srebro, próba 3, emalia, waga 7,86 g, rozmiar 17 mm

Puncowanie: TK; 3 , głowa w chuście, K

Cena wywoławcza 400

Estymacja 500 – 600

Aukcja 222, 13.05.2023