119. PISTOLET Z ZAMKIEM KAPISZONOWYM, SKRZYNKOWYM, Belgia, Liege, poł. XIX w.

1,250.00

Lufa z zamkiem mosiężne, kurek, kominek, spust i osłona stalowe, rękojeść drewno orzechowe, na blasze i kontrblasze zamka wyryte kwiaty; dł. 19 cm

Puncowanie: E / L G / gwiazdka

Cena wywoławcza 1250

Estymacja 1500 – 1800

Aukcja 222, 13.05.2023