104. Juliusz STUDNICKI

700.00

KOLOROWE WOJSKO

Akwarela, gwasz, kredka, papier; 19,5 x 27,5 cm (w świetle p-p)

Sygnowany p.d.: J. Studnicki

oprawiony

Cena wywoławcza 700

Estymacja 1200 – 1500

Aukcja 222, 13.05.2023