700.00 zł
KOLOROWE WOJSKO
Akwarela, gwasz, kredka, papier; 19,5 x 27,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: J. Studnicki
oprawiony
Cena wywoławcza 700
Estymacja 1200 – 1500
Aukcja 222, 13.05.2023