048. Edward KOKOSZKO

1,500.00

KWIATY BZU W WAZONIE

Olej, płótno; 54 x 65 cm

Sygnowany p.d.; Edward Kokoszko

Na odwrocie: „Bez” / wym. 54 x 65 cm / mal. Edward Kokoszko / własność ob. inz. A. Lazzarini

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2500 – 3000

Aukcja 222, 13.05.2023

Edward KOKOSZKO

1900 Izdebno Kościelne – 1962 Warszawa