060. Edward KOKOSZKO

800.00

KWIATY BZU W WAZONIE

Olej, płótno; 54 x 65 cm

Sygnowany p.d.; Edward Kokoszko

Na odwrocie: „Bez” / wym. 54 x 65 cm / mal. Edward Kokoszko / własność ob. inz. A. Lazzarini

Cena wywoławcza 800

Estymacja 2000 – 2200

Edward KOKOSZKO

1900 Izdebno Kościelne – 1962 Warszawa