Dariusz WĄSOWICZ

300.00

PAŁAC ŁAZIENKOWSKI

Akwaforta kolorowana akwarelą; 11,5 x 14,5 cm

Sygnowany ołówkiem pod ryciną; Łazienki (akwaf) DWąsowicz