522. PERREY

600.00

RYBACY POD KLIFEM, 1899

Olej, płótno; 32 x 55 cm

Sygnowany p.d.: Perrey. 1899

Na odwrocie stempel paryskiego składu przyborów malarskich Hardy-Alan

Pochodzenie; kupiony w warszawskim salonie PP Desa w 1974 r.

Cena wywoławcza 600

Estymacja 1000 – 1200