1,500.00 zł
RYBACY POD KLIFEM, 1899
Olej, płótno; 32 x 55 cm
Sygnowany p.d.: Perrey. 1899
Na odwrocie stempel paryskiego składu przyborów malarskich Hardy-Alan
Pochodzenie; kupiony w warszawskim salonie PP Desa w 1974 r.