316. Tadeusz CIEŚLEWSKI ojciec

1,200.00

MOTŁAWA

Tusz, piórko, akwarela, papier; 28,5 x 44,5 cm
Sygnowany p.d.; T. Cieslewski
Oprawiony
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 2000 – 2500

Numer pozycji

316