014. NAKRYTY STÓŁ PRZED DOMEM, ok. 1930

700.00

Olej, płótno; 21,5 x 21,5 cm

Sygnowany p.d.: GB

Cena wywoławcza 400

Estymacja 500 – 600

  • Aukcja 222, 13.05.2023