011. PORTRET BRODATEGO MĘŻCZYZNY W KAPELUSZU, k. XIX w.

6,500.00

Olej, płótno; 51 x 39 cm

Cena wywoławcza 600

Estymacja 800 – 900

Aukcja 222, 13.05.2023