009. GRAY

2,000.00

POWÓZ FAETON, 1864

Olej, płótno; 53 x 62 cm

Sygnowany l.d.; Gray 1864

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2500 – 3000

Aukcja 222, 13.05.2023