008. Carl Anton Wilhelm SEITER

5,000.00

GRA W KARTY, 1877

Olej, deska, 22,8 x 18,2 z 22,8 cm

Sygnowany l.d.: C. Seiler 1877

Cena wywoławcza 3000

Estymacja 4000 – 5000

Aukcja 222, 13.05.2023