322. Antoni de BRADÉ

1,700.00

PORTRET DAMY, 1929

Olej, płótno naklejone na tekturę 65,5 x 52,1 cm (owalne światło 54,5 x 42 cm)
Sygnowany p.d.: A. de Brade / 1929

Cena wywoławcza 1700

Estymacja 3000 – 4000