286. PUTTO, XVII w.

2,000.00

Drewno barwione, wys. 87 cm

Stan: brak palców dłoni, ubytki podstawy, pęknięcia, otworki po owadach

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 4000 – 5000