299. NÓŻ SERWINGOWY, Francja, 2 poł. XIX w.

300.00

Srebro, próba 1, dł. 28,5 cm, waga 110,9 g

Puncowanie: głowa Minerwy

Cena wywoławcza 300

Estymacja 400 – 500

Aukcja 221, 04.01.2023