TABAKIERKA, Polska, Kraków, Louis Krieger, po 1931

1,440.00

Srebro, próba 2, wewnątrz złocona; waga 208,9 g; 8,5 x 7 cm

Puncowanie: L K; 2, głowa w chuście, K