IKONA W KIOCIE, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, Moskwa, Nikołaj Fiedorowicz Struliew, 1884

7,200.00

Tempera, deska, okład srebrny, złocenie, 27 x 22,5 cm; drewniana, złocona ramka; kiot drewniany z przeszklonymi drzwiczkami zdobionymi mosiężna taśmą; 34 x 30 cm

Puncowanie: B.П / 1884; 84, św. Jerzy; H C