MANIERKA WOJSKOWA wz 38, Polska, Warszawa, Fabryka Wyrobów Aluminiowych i Blaszanych “Pelikan”, 1939

720.00

Aluminium, 18,5 cm

Puncowanie: F.W.A.B 1939 M.S.Wojsk. Int. 45 77363