Marek SIERPIŃSKI

1,800.00

UKRZYŻOWANIE

Litografia, papier; 13,5 x 9,5 cm (kompozycja)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Stacja” (Litografia) 5/25 M. Sierpiński

Oprawiony