1,800.00 zł
UKRZYŻOWANIE
Litografia, papier; 13,5 x 9,5 cm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Stacja” (Litografia) 5/25 M. Sierpiński
Oprawiony