119. Sławomir SZEREDA

325.00

RZĄD KOŃSKI III, 1983

Akwaforta, papier; 27,5 x 20,5 cm (odcisk płyty)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Rząd koński III akwaforta 6/50 imp Sławomir Szereda 83

Oprawiona

Grafik. Studiował na łódzkiej ASP. Dyplom uzyskał w 1982 roku w Katedrze Grafiki i Malarstwa u profesorów Leszka Rózgi i Stanisława Fijałkowskiego. Oprócz grafiki, tworzy rysunki i akwarele. Głównym tematem prac artysty, związanego ze środowiskiem jeździeckim, są konie.

Cena wywoławcza 300

Estymacja 400 – 500

Aukcja 221, 01.04.2023