360.00 zł
OPOWIADANIE 58, 1995
Akwaforta barwna, papier; 87 x 117 mm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną; opowiadanie 58 . akwaforta 28/100 KrzysztofWieczorek 95
Oprawiona