Krzysztof WIECZOREK

360.00

OPOWIADANIE 58, 1995

Akwaforta barwna, papier; 87 x 117 mm (kompozycja)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną; opowiadanie 58 . akwaforta 28/100 KrzysztofWieczorek 95

Oprawiona